درباره شرکت مولد علم :

شرکت مولد علم توسط جمعی از متخصصین و اساتید دانشگاهی بعد از سه سال تحقیقات مستمر در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید. این شرکت در بدو امر در زمینه طراحی و ساخت سیستم‌های کنترلی هوشمند و با رهیافت بومی‌سازی این سیستم‌ها، در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مستقر شد و با گسترش دامنه فعالیت خود تلاش دارد به یکی از موثرترین مجموعه‏های دانش بنیان فعال در عرصه‏های علمی و اقتصادی مبدل گردد.

این شرکت به لطف ایزد منان و با بهره‏گیری از متخصصین مجرب توانسته است به موفقیت‏های پرافتخاری در عرصه داخلی و بین‏المللی نائل آید. از جمله این افتخارات به کسب عنوان “شرکت فناور برتر” در بیست و دومین جشنواره پژوهشی و فناوری دانشگاه تهران، ثبت دو اختراع همراه با تایید علمی از مراکز معتبر داخلی می‌توان اشاره نمود. اخذ گواهینامه صلاحیت خدمات انفرماتیکی از سازمان برنامه بودجه کشور، عضویت و مجوز فعالیت از نظام صنفی رایانه ای، گواهینامه صلاحت ایمنی پیمانکاران از داره کل ﺗﻌﺎﻭﻥ ﮐﺎﺭ ﻭ ﺭﻓﺎﻩ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ نیز از جمله افتخارات این شرکت به شمار می رود.

با توجه به نامگذاری سال 1401 به عنوان سال تولید، دانش‏بنیان و اشتغال‏زایی“، این شرکت بر خود واجب می‏داند تا در تحقق آرزوهای بزرگ ملت بزرگ ایران پا به پای دولت مردمی، با فرهنگ و مدیریتی جهادی گونه، در راه سعادت و موفقیت کشور عزیزمان به نوآوری و بومی‌سازی فناوری‌های مورد نیاز کشور، در جهت تبلور عزم ملی در عرصه‏های گوناگون برای پیاده سازی سیاست‏های اقتصاد مقاومتی بپردازد.

ارتباط با مولد علم

جهت ارتباط با شرکت مولد علم بر روی لینک مقابل کلیک کنید

مولد و خشکسالی

مولد و خشکسالی

. . .