ali

سودانه مفهوم متفاوتی است که صاحبین کسب و کار، مشتریان عادی و سازمانی را در بستر های کاملا پویا به نحوی به هم مرتبط می‎کند که علاوه بر افزایش توان خرید مشتریان، و ایجاد فرایند های انگیزشی در آنان به توسعه کسب وکارها کمک شایانی خواهد نمود.

امروزه با افزایش بسیار چشم گیر هزینه تبلیغات، صاحبین کسب و کار بخشی از هزینه های تبلیغاتی خود را به مشتری تحمیل میکنند، حالا اگر ما این هزینه های گزاف را حذف کنیم ، ارائه دهندگان کالا و خدمات می توانند محصولات خود را با قیمتی کمتر عرضه نمایند.

سودانه با ارائه یکی از جدید ترین و بهترین روشهای تبلیغاتی حال حاضر دنیا یعنی پرداخت پاداش نقدی وفاداری و همچنین ارائه تخفیف نقدي بستری مناسب برای کسب و کارها ایجاد نموده تا بتوانند برای خود تبلیغاتی بدون ریسک انجام دهند.این روش دارای بازده 100% بوده و بدون شک از خلاق ترین و به صرفه ترین روش های تبلیغاتی حال حاضر دنیا میباشد. استفاده از طرح نیکان برای مشتریان به علت وجود تخفیف های رایگان، فوق العاده جذاب بوده و دارای صرفه اقتصادی میباشد و باعث میشود آنها هر چه بیشتر از امکانات شهر خود لذت ببرند.همچنین در پایان هر ماه پاداشی را دریافت نمایند که نحوه دريافت این پاداش در قسمت کسب درآمد کامل توضیح داده شده است.در این فرایند همه برنده اند. شرکای تجاری خوشحال از داشتن مشتریان جدید و مشتریان عزیز نیز خوشحال از دریافت کالا یا خدمات با کیفیت خوب و تخفیف زیاد و همچنین دریافت پاداش نقدی.

سودانه در نظر دارد با هدف افزایش توان جامعه برای خرید ،با استفاده از روش های مذکور و با ارائه پیشنهادهای بینظیر در حیطه های مختلف، مانند : کالا ، تفریحی و ورزشی ، رستوران و کافی شاپ ، آرایشی و بهداشتی ، پزشکی وسلامت،فرهنگی و هنری و....به تمامی آحاد جامعه در جهت ارائه سرویس های اقتصادی تر و با کیفیت تر خدمت رسانی کند.